Сумська територіальна організація

unnamed-2

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Вікторія Гробова організувала до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні концертну програму для жителів свого округу.

Відтак для сумчан лунали патріотичні військові пісні у виконанні ветеранів війни у Афганістані. Також пісні військової тематики звучали у виконанні студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

За словами Вікторії Гробової, в той час, коли ми фактично перебуваємо у стані війни з Росією надважливо, що в нашому місті звучали патріотичні пісні, а прикладом для перемоги у війні з агресором слугував подвиг наших дідів та прадідів, які йдучи на війну готові були віддати життя за рідний край.

unnamed-1 unnamed

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України