Сумська територіальна організація

unnamed

Депутат фракції «Солідарність» в Роменській райраді Тамара Лізуненко ініціювала виділення з райбюджету коштів для придбання нового концертного вбрання для народного фольклорного колективу «Надвечір’я» села Великі Бубни Роменського району.

«Надвечір’я» давно став улюбленцем громади. Цей дружній, творчий ансамбль по праву вважається одним з кращих фольклорних колективів Роменського району. За роки своєї діяльності він неодноразово брав участь у різноманітних конкурсах та фестивалях народної пісні, нагороджений почесними грамотами та дипломами. Творча скарбниця колективу – широке розмаїття пісень: патріотичних, українських ліричних та жартівливих.

Керує народним аматорським фольклорним колективом  «Надвечір΄я» працівник будинку культури села Великі Бубни Тетяна Яременко, яка й звернулася до депутата «Солідарності» Тамари Лізуненко з проханням посприяти у придбанні нових концертних костюмів для артистів.

Депутат радо відгукнулася на прохання робітника культури. І на кошти, які виділив народний обранець, було придбано нове концертне вбрання  для артистів «Надвечір’я».

«Ми щиро вдячні депутату районної ради  від «Солідарності»  Тамарі Лізуненко за фінансову допомогу, – сказала  керівник музичного ансамблю. – Адже тепер наш фольклорний колектив «Надвечір’я» став ще більш самобутній та неповторний».

unnamed-1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України