Сумська територіальна організація

unnamed-2

З нагоди Дня матері депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Вікторія Гробова завітала з квітами і солодощами до мами багатодітної родини Тетяни Гармаш, яка виховує п’ятеро дітей.

За словами Вікторії Гробової, в наш час далеко не кожна жінка зважується стати мамою вп’яте, виховуючи п’ять дітей, турбуючись про них та створюючи для них комфортні умови виховання. Саме тому багатодітна родина Хіммістечка є прикладом не тільки для мікрорайону, а й для всього міста, зауважила депутат. Вікторія Гробова пообіцяла підтримувати багатодітну родину, як депутат, оперативно вирішуючи всі питання, які виникають на окрузі.

unnamed-1 unnamed

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України