Сумська територіальна організація

unnamed-4

Депутат фракції «Солідарність» в Білопільській райраді Микола Корх, який є керівником фермерського господарства «Корх» ініціював за власний кошт ремонт дороги від Білопілля до села Штанівка Воронівської сільради.

Не чекаючи на допомогу від установ, які мають займатися ремонтами автодоріг, фермерським господарством проведено підсипку близько 150 метрів узбіччя дороги, розмитого навесні. В планах – провести підсипку ще на 50-60 кубічних метрів матеріалу.

«Приємно, коли місцевий товаровиробник дбає не лише про власний добробут, але і про добробут всієї громади. Допомагай там де живеш і працюєш – це життєве кредо Миколи Івановича, від якого він ніколи не відступав», – зазначає голова Білопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Володимир Дурноп`ян.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України