Сумська територіальна організація

unnamed-3

За ініціативи депутата фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Вікторії Гробової для жителів Хіммістечка був проведений конкурс на кращий проект благоустрою прибудинкових території «Моє Хіммістечко». В приміщенні ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» за участю Вікторії Гробової відбулося нагородження переможців і учасників.

Свої проекти для участі у конкурсі подали також учні і співробітники училища. Основною метою було залучення учнівської молоді до покращення зовнішнього озеленення і ландшавтного дизайну прибудинкових територій району Хіммістечка. Журі у складі якого були директор училища, співробітники навчального закладу та Вікторія Гробова визначили переможців. Кожен учасник отримав диплом і солодощі, а переможці – грамоти і торт.

unnamed-1 unnamed-5

За словами Вікторії Гробової, ми маємо спільними зусиллями відбудовувати наш мікрорайон, пропонуючи владі наше бачення озеленення, будівництва інфраструктурних проектів, зон відпочинку Хіммістечка.

unnamed-4 unnamed-6

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України