Сумська територіальна організація

ved7m_croper_ru

Голова Сумської райради, депутат фракції «Солідарність» Вадим Акпєров завітав в село Верхня Сироватка, де на подвір’ї місцевої школи привітав школярів та їх батьків із закінченням навчального року! Також голова райради відзначив Грамотами кращих учнів та переможців обласних і всеукраїнських олімпіад.

За словами Вадима Акпєрова, школярам, а особливо випускникам шкіл треба пам’ятати одне, що в цьому житті немає нічого неможливого, а тому треба вірити в себе, у власні сили, наполегливо працювати та впевнено йти до мети.

img_3315 img_3328 img_3339

«Сьогодні ми живемо в час, коли наша країна переживає неймовірні, епохальні зміни, завдячуючи стійкій позиції президента Петра Порошенка країна впевнено рухається в сторону Європи, віддаляючись від пострадянського минулого, а тому велика надія на молодь, яка мислить по-європейськи та жадає реальних змін для країни», – зазначив Вадим Акпєров.

img_3354 img_3347

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України