Сумська територіальна організація

18839127_1593836877302155_5218791707550678935_n

На святкові концерти до Міжнародного дня захисту дітей, що відбулися в Сумському палаці дітей та юнацтва, завітали депутати фракції «Солідарність» в Сумській міськраді. Окрім напутніх слів та привітань депутати подарували вихованцям Сумського палацу дітей та юнацтва солодощі.

З раннього ранку відбувся гала-концерт міського фестивалю «Щасливий світ дитинства», на якому юні таланти подарували присутнім яскраві музичні номери.

unnamed-2 unnamed

Далі в сквері ім. Шевченка розпочалося свято для школярів міста. Виступи гуртків Сумського ПДЮ, музичні розваги і майстер-класи з різних видів творчості від керівників гуртків. Депутати в свою чергу привітали дітей з початком найкращої пори року та літніми канікулами і подарували солодкі призи для проведення конкурсів на цьому святі.

unnamed-1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України