Сумська територіальна організація

unnamed

В Липовій Долині проживає сім’я Городничого Владислава, який в даний час перебуває в зоні АТО. Знаючи, що старша донька бійця Дарина досить гарно малює фарбами, її малюнки неодноразово відвозили хлопцям в зону АТО, партійці БПП вирішили подарувати дівчині фарби Гуаш та альбом для малювання з набором пензликів. Молодшому синочку Максиму подарували спеціальні олівці для малювання.

Цього ж дня партійці Липоводолинщини привітали діток всього району. На шкільний майданчик села Русанівка і дитячий садочок села Суха Грунь було закуплено розвиваючі ігри для дітей віком від 9 до 12 років, та від 3 до 6 років відповідно. Подарунки вручали депутат районної ради від фракції «БПП «Солідарність» Ольга Шталтовна.

unnamed-3 unnamed-4

unnamed-1 unnamed-5

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України