Сумська територіальна організація

unnamed-11

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей команда депутатів БПП на чолі Першим заступником голови Сумської облради Анатолієм Річкалем відвідали Буринський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, депутати та партійці подарували дітям подарунки та солодощі.

Разом з Анатолієм Річкалем на гостину до дітей завітали голова Буринської райради Євгеній Рябоконь, голова Буринської райнної парторганізації «БПП Солідарність» Едуард Мазнов, депутат Буринської міської ради Микола Аніщенко.

«Діти не повинні залишатися самі зі своїми проблемами, їх завжди потрібно вислухати, підтримати і допомогти, а влада повинна обов’язково забезпечувати саме таким дітям їх щасливе дитинство. Не секрет, як суспільство ставиться до тих, кому з якихось причин важко, не здоровиться,  або неможливо самостійно подбати про себе – залежить рівень цивілізованості цього суспільства», – зазначив у своєму виступі Анатолій Річкаль.

В свою чергу Євгеній Рябоконь обговорив з Анатолієм Річкалем можливість виділення коштів з обласного бюджету для капітального ремонту приміщення для Буринського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що дасть змогу поліпшити умови для виховання та реабілітації вихованців закладу.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України