Сумська територіальна організація

18983129_1427614390637408_2082041010_n

До депутатів фракції «Солідарність» в Конотопській міськраді від імені командування звернувся майор 58-ої мотопіхотної бригади з проханням допомоги в придбанні мотокоси, яка необхідна для приведення території частини в належний стан. Партійці, які неоднаразово допомогали воїнам АТО, не відмовили у допомозі і цього разу. Днями мотокоса була передана у військову частину прикомандировану у місті Конотоп.

За словами голови фракції «Солідарність» в Конотопській міськраді Тараса Омельченка, команда президента в Конотопі працює над головною задачею, яка сьогодні об’єднала країну, а саме – допомога армії, допомога фронту, тому постійно, не припиняється співпраця місцевої організації партії «БПП «Солідарність» а ні з волонтерськими рухами, а ні з самими військовими частинами. «Намагаємося оперативно реагувати на всі потреби і прохання з якими звертаються військові», – зазначив депутат.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України