Сумська територіальна організація

unnamed-3

У дворі будинку № 18 по вулиці Івана Сірка було урочисто відкрито оновлений дитячий майданчик, який вдалося відремонтувати та привести до ладу за рахунок депутатських коштів голови фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитра Лантушенка.

Відкриття видалося й справді урочистим, адже Дмитро Лантушенко організував для малечі та їх батьків музично-танцювальні конкурси, розваги, квест і майстер- класи з малюнку на повітряних кульках і дитячі вироби з тканини. І, звісно, не обійшлося без солодощів для маленьких сумчан.

Не залишилися поза увагою і батьки дітлахів, яким Дмитро Лантушенко вручив подяки, адже мешканці будинку взяли участь в толоці та долучилися до облаштування території дитячого майданчику.

unnamed-1 unnamed-2 unnamed-4 unnamed

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України