Сумська територіальна організація

wp_20170601_008

В Краснопіллі на стадіоні «Колос» відбулося урочисте відкриття першої черги силових тренажерів, які було встановлено за рахунок «депутатських коштів» депутатів фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрія Яремчука та Олега Остапенка.

«Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади, депутатам обласної та районної ради, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я», – зазначив Юрій Яремчук, відкриваючи майданчик. Депутат розповів, що на даний час ведеться робота з придбання другої черги вуличних тренажерів.

Після закінчення офіційної частини та перерізання стрічки на міні-футбольному майданчику відбувся футбольний  фестиваль  «Футбол  на Краснопільщині  починається з тебе» для учнів початкових класів. Участь взяли 4 команди. Переможцем фестивалю стала команда Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  учні  Угроїдської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  посіли  друге  місце, Краснопільській гімназії та Осоївському НВК дістались відповідно третє та четверте місце. Кожна команда отримала дипломи відповідного ступеня, торти та солодкі напої.

wp_20170601_004 wp_20170601_010

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України