Сумська територіальна організація

50671975

Заступник голови Краснопільської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», волонтер Василь Лавріненко повернувся з зони АТО, де відвідував українських воїнів. В зону АТО Василь Лавріненко вже звично відвіз черговий гуманітарний вантаж, а повернувся на Краснопільщину не з порожніми руками, привізши в шкільний музей Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. військові експонати із зони АТО.

Тож тепер шкільний музей поповнився національним прапором та артилерійською гільзою, на яких власні підписи та словами вдячності написади краснопільським учням бійці 53-ї ОМБР, які гідно протистоять російській агресії на сході України. Це своєрідний жест вдячності краснопільським школярам за їх моральну і матеріальну підтримку, адже через волонтерів воїнам неодноразово доправлялись теплі речі та продукти харчування.

«Ось тут, на прапорі, залишили свої підписи мужні чоловіки. Знаємо, що серед вас є учні, чиї батьки наразі знаходяться в зоні бойових дій і потрібно такими людьми пишатися. На сьогодні ваше головне завдання добре вчитися, а потім бути патріотом своєї держави» – зазначив Василь Лавріненко. Справді, батьки багатьох учнів школи вже пройшли горнило АТО чи сьогодні перебувають там. Один з них – Віталій Карпов, отримав кілька місяців тому тяжкі поранення і сьогодні перебуває в госпіталі на лікуванні. Дізнавшись про історію Віталія, волонтери з благодійного фонду «В єднанні сила України» та співвітчизники з «Комітету допомоги Україні» з канадського міста Монреаль вирішили подарувати його сину Тимофію ноутбук, що й було зроблено під час шкільної лінійки. Вже ввечері того дня волонтерам зателефонував Віталій Карпов, який подякував усім небайдужим жителям Краснопільщини і не тільки, за увагу до нього та його сім’ї. В свою чергу передаємо вітання Віталію і бажаємо скорішого одужання.

52583414

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України