Сумська територіальна організація

sorada-gov-ua-0614-133038-06

Уже дванадцятий рік поспіль 14 червня у світі відзначається Всесвітній день донора. Від імені депутатського корпусу привітав сумських дарувальників крові голова облради Володимир Токар.

Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що Суми з упевненістю можна назвати донорської столицею не тільки України, а й світу. Кількість донорів в нашому обласному центрі на 1 тисячу осіб становить 160 і такого результату не має жодна країна в світі!

«Насправді, особливо в нинішній ситуації в країні, донорство – це покликання. Завдяки вам багато людей отримали друге народження. З’являється шанс повернутися до життя у онкохворих дітей, військовослужбовців, що захищають країну в зоні проведення АТО, інших жителів нашої країни, які вимагають переливання крові і плазми. Дякую вам за ваші благородні вчинки, які рятують життя сотень і навіть тисяч людей», – звернувся спікер обласного парламенту до присутніх.

Висловив удячність голова ради й керівництву та працівникам Центру крові за те, що проводять велику та значиму роботу. Він побажав донорам здоров’я, миру, добра і виконав почесну місію – вручив відзнаки обласної ради.

Впродовж багатьох десятиліть беззаперечним лідером в Україні за кількістю донорів ПАТ є «Сумське НВО». Великий внесок у формування донорського руху на підприємстві і взагалі у Сумах зробила керівник первинного осередку Червоного Хреста ПАТ «Сумське НВО» Раїса Волжина, яка очолює його вже 30 років. Також не відстають у цьому сенсі працівники ПАТ «Сумихімпром» та Насосенергомашу.

Привітали кращих донорів Сумщини і начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко, директор Сумського обласного центру служби крові Наталія Трофименко.

Серед присутніх – Олександр Ткачов. Він першим в Україні отримав звання «Почесний донор» і за своє життя здав 130 літрів крові.

Донорам бажали і надалі робити світ здоровішим, добрішим, світлішим, за першим покликом підтримувати власною кров’ю тих, хто цього потребує, завжди давати відсіч негараздам і бідам, що спіткали інших.

19206261_1493936470681682_1913865132_n

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України