Сумська територіальна організація

unnamed-5

В Києві в колонній залі Київради відбувся Форум місцевих депутатів «Посилення місцевої демократії». Під час форуму обговорювалось безліч питань: місце, роль та значення депутатів місцевих рад в умовах децентралізації, співвідношення законодавчих змін щодо прозорості влади з реальною практикою підзвітності місцевих депутатів, забезпечення ефективності та конкурентність місцевої влади.

«Для мене, як для працівника УЖКГ цікаво було почути про нові підходи до реформування сфери обслуговування», – зазначила помічник депутата від «БПП «Солідарність» в Шостці Юлія Школьна.

«Ми дізналися, як активізувати роль громади в системі прийняття рішень органами місцевого самоврядування. Цей форум був підготовлений на гідному рівні, подарував мені гарні емоції від знайомства з новими людьми та відповів на безліч моїх питань», – сказала помічник депутата Наталія Зуєва. Її колега та одно партієць Віталій Єсин додав: «Особливо сподобалась екскурсія по Київраді. Дякую Інститут Політичної Освіти та його партнерам за запрошення».

unnamed-4 unnamed-7 unnamed-8

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України