Сумська територіальна організація

unnamed

Роменська міська організація партії «БПП «Солідарність» продовжує збирати та передавати на Схід волонтерську допомогу для військових. Серед нещодавно зібраного: продукти харчування, теплі речі, листи та малюнки з подяками, подарунки до свят, засоби гігієни, тощо. Зокрема до Дня медичного працівника партійці відправили в зону АТО велику кількість різноманітних медичних препаратів та медичного обладнання.

Після останньої подорожі на Луганщину, волонтери розповіли про гостру необхідність в медикаментах та медичному обладнанні. Тому партійці міської організації завзято розпочали збирати кошти для придбання всього необхідного.

Дуже знаменно, що саме до дня медичного працівника була зібрана чергова волонтерська допомога в зону АТО, яка складається з великої кількості різноманітних медичних препаратів та медичного обладнання.

«Ми сподіваємося, що зібранні нами медикаменти врятують не одне життя захиснику нашої  Вітчизни, – розповіли партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність».

unnamed-1 unnamed-2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України