Сумська територіальна організація

sorada-gov-ua-0703-115852-02

Голова Сумської облради Володимир Токар згідно з графіком провів особистий прийом громадян. До очільника обласних депутатів звернулася багатодітна мати, яка виховує шістьох дітей. Вона попросила допомоги у ремонті будинку, в якому вона мешкає не лише родиною, а ще й з бабусею.

Жінка розповіла, що фінансове становище не дозволяє самостійно цього зробити, а після зливи й урагану, який пройшовся Сумами, дім взагалі потрощило і вони відрами виносили з хати воду.

Голова облради зазначив, що, не дивлячись на те, що жінка – мешканка Сум і, мала б звертатися до міської влади, втім, він не залишить її у біді. «Багатодітні родини, це той соціальний сектор, який ми, як влада, не маємо права оминути. Коли родина велика – це добре, але, як правило, вони живуть не у великому достатку. Тож я буду звертатися до наших обранців, аби вони із коштів, наданих їм на виконання депутатських повноважень, допомогли відремонтувати будинок, де мешкає велика сім’я», – наголосив очільник депутатського корпусу.

Він узяв це питання на особистий контроль.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України