Сумська територіальна організація

unnamed

Активісти та прихильники партії «БПП «Солідарність» у Глухівському районі долучилися до толоки в селі Слоут, яка була організована учасниками акції «Зробимо рідне село чистим». Окрім партійців участь в толоці взяли мешканці, яким не байдужий стан екології Глухівщини.

Активісти навели лад у зоні відпочинку в «Урочищі Козаче» – позгрібали торішню траву та хвою і прибрали сміття, залишене недбайливими відпочиваючими. Нещодавно аналогічні заходи пройшли в селах Іващенкове, Землянка, Шевченкове.

unnamed-1 unnamed-2

Голова Глухівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Надія Артеменко переконана, що акція стане мотивуючим фактором для глухівчан і спонукатиме жителів прибирати за собою. Найголовніше, за словами Надії Артеменко, щоб усі пам’ятали, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України