Сумська територіальна організація

pavlivka_7

З найкращими побажаннями та вітаннями до павлівчан завітали депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрій Христій та голова Білопільської райради, депутат фракції «Солідарність» Володимир Дурноп’ян.

«Павлівки – це велика родина, це ваші славні земляки: землероби, вчителі, лікарі, які живуть разом з вами та в інших краях, але тут пройшло їх дитинство та незабутня юність. Бережіть славні традиції, звичаї та свята вашого села, примножуйте здобутки на радість дітям та онукам. Адже село – це криниця нашого родоводу, це наша велика родина. Тут живе частина нашого серця», – зазначив Володимир Дурноп’ян. Він наголосив, що депутати БПП на всіх рівнях сьогодні захищають жителів села, відстоюючи їх права, зокрема, що стосується права вільно розпоряджатися своїми паями та землею.

pavlivka_2 pavlivka_3 pavlivka_10

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України