Сумська територіальна організація

xollw_croper_ru

За ініціативи депутата фракції «Солідарність» в Сумській облраді Олександра Линника в Тростянці розпочнеться масштабна реконструкція системи водовідведення.

Завдяки наполегливим зусиллям депутата, тростянчани отримали довгоочікувані кошти. Проблема реконструкції системи водовідведення для жителів міста Тростянець була нагальною та болючою протягом довгого часу. Саме через значну вартість ремонтних робіт питання відкладалося в довгий ящик та не вирішувалося.

Олександр Линник завітав на засідання бюджетної комісії, де вперше і озвучив зазначене вище питання. Після досить ґрунтовних обговорень та пояснень про необхідність якомога швидшої реконструкції питання зрушило з мертвого місця.

Завдяки наполегливості та чіткої позиції депутата БПП рішенням Сумської облради було внесено зміни до кошторису витрат та плану природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік, а відтак було виділено 1134311,00 грн саме на реконструкцію системи водовідведення з центральної частини міста Тростянець.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України