Сумська територіальна організація

4gh6f_croper_ru

Партійці Роменської районної організації партії «БПП «Солідарність» завітали в село Марківське, де провели толоку біля пам’ятника Невідомому солдату.

В селі на даний час проживають літні люди, тому пам’ятник героям Другої Світової війни залишився без нагляду. Партійці прибрали сміття та сухе гілля, упорядкували клумби, пофарбували огорожу довкола пам’ятника.

«Ми долучилися до Всеукраїнської акції «Збережемо пам’ять!», яка спрямована на догляд і збереження військових меморіалів та пам’ятників на всій території України. – розповідають організатори толоки, – На жаль, ці споруди у багатьох випадках перебувають у занедбаному стані, хоча на їх підтримання часто не потрібні великі кошти. Головне – це бажання докласти власні руки і серце до доброї справи».

dsc_0091 dsc_0093

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України