Сумська територіальна організація

dsc_0016

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Хандурін направив 11 тисяч гривень, що передбачені в міському бюджеті на виконання виборчих програм і доручень виборців, на придбання проектору і екрану для кабінету англійської мови міській школі №22, а також 20 тисяч гривень для придбання картофелечистки для харчоблоку ДНЗ № 23 «Золотий ключик».

Як зазначила вчитель англійської мови сумської міської школи № 22 Світлана Пархоменко, дякуючи Дмитру Хандуріну, кафедра іноземних мов школи нарешті має власний мультимедійний проектор з екраном. «Наше перше звернення до депутатів виявилось дуже вдалим. Дмитро Хандурін відразу відгукнувся на прохання допомогти сучасним обладнанням, адже молодий політик розуміє, що допомагаючи учителям виховувати і навчати дітей, він робить вагомий внесок у майбутнє нашої країни», – зазначила Світлана Пархоменко. Вона додала, що перший крок до створення сучасного кабінету англійської мови зроблено. Перший подарунок до першого вересня вже отримали. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

dsc_0014 dsc_0073

dsc_0065 dsc_0070

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України