Сумська територіальна організація

20708485_1943827565901910_6955997286306816439_n

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Олександр Непочатов проінспектував хід ремонтних робіт в Буринському ДНЗ №1 «Ромашка», де вже утеплили фасад будівлі, наразі триває ремонт харчоблоку. Саме за ініціативи депутата було виділено 700 тисяч гривень з ДФРР на ремонтні роботи дитячого закладу.

Також Олександр Непочатов повідомив про те, що в нього вже є домовленості зі спонсорами щодо придбання в харчоблок витяжки вартістю 15 тисяч гривень.

За словами Олександра Непочатова, на сьогодні можна сказати з впевненістю, що головне завдання – встигнути до холодів утеплити ДНЗ – виконано, далі будемо рухатися в такому ж напрямку, виконуючи побажання жителів Буринщини.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України