Сумська територіальна організація

dsc_0396

Напередодні Дня Незалежності України в міському Центрі позашкільної роботи з талановитою молоддю за ініціативи Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» був проведений конкурс дитячого малюнка «Моя незалежна Україна». В заході взяли участь маленькі художники Ромен,  які люблять малювати та люблять Україну.

Малюнки вийшли щирими, яскравими і надзвичайно змістовними. Діти мріють про мир, про любов, про щастя, про величні досягнення України.

Учасник художнього конкурсу не забували про воїнів-захисників, які в цей час перебувають на передовій та захищають незалежність України. Спеціально для воїнів АТО діти намалювали малюнки-привітання, в яких висловили все, що тримають в серці. Головне побажання, яке було зображене майже на усіх малюнках, це «Повертайтеся живими! Ми вас любимо!».

Усі дитячі малюнки організатори планують передати нашим захисникам в зону АТО.

dsc_0387 dsc_0402

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України