Сумська територіальна організація

img_0429

Голова Сумської райради Вадим Акпєров взяв участь у акції здачі крові «Незалежність у нас в крові», яка пройшла в Сумському обласному центрі служби крові.

Небайдужі сумчани здали кров для відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. У заході взяли участь більше 50 осіб, серед яких був і голова Сумської районної ради Вадим Акпєров. Очільник Сумського району долучається до такого роду акцій вже не вперше і вважає, що допомагати тим, хто цього потребує – це обов’язок кожного!

– Акція дуже символічна, адже ми сьогодні святкуємо День Державного Прапора України, який став для нас не просто державним символом, а символом свободи, єдності і, перш за все, патріотизму, – зазначив Вадим Вагіфович. – Патріотизм для мене – це не кричати гасло “Слава Україні!” на площі, або ходити в вишиванці і говорити, який хто патріот. Патріотизм для мене саме в таких речах: потрібно робити добрі вчинки, здавати кров (якщо це можливо), допомагати людям, будь-що… Неважливо, що це буде, якщо це буде корисно для суспільство, то це і називається патріотизм!

По завершенню учасників акції пригостили солодким чаєм і запросили приєднатись до літературного флеш-мобу, на якому декламувались вірші про Україну. У підсумку присутні отримали заряд позитивних емоцій і крім цього, можливо, врятували життя не одній дитині.

9999

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України