Сумська територіальна організація

20170827_130332

За ініціативи  депутата фракції «БПП «Солідарність» в Лебединській міськраді Наталії Логвиненко була організована поїздка на Сорочинський ярмарок для всіх бажаючих лебединців.

Як виявилося, охочих побувати на Сорочинському ярмарку виявилося чимало. Ярмарок – неймовірно яскраве і мальовниче дійство, що захоплює своєю нестримністю і справжніми народними талантами.

На сценах виступали колективи практично з усіх областей України. Їх спів, музика, танці, яскраві українські костюми нікого не залишили байдужими. Всі, хто брав  участь у подорожі були у захваті та подякували депутату від «БПП «Солідарності».

20170827_131829 20170827_131859

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України