Сумська територіальна організація

DSC_1057

Дві хвилі мобілізації поспіль за останні два роки за власним бажанням впустив в своє мирне сімейне життя голова молодої родини – 34-річний шосткинець Іван.

Він з дружиною Юлією виховує донечку – трирічну Катрусю. Заради того, аби над нею завжди було мирне небо Іван і зараз не замислюючись виконує свій патріотичний обов’язок – захищає суверенітет України.

Активісти Шосткинської міської організації ПАРТІЇ «БПП«СОЛІДАРНІСТЬ» в рамках проекту «Подаруй літо герою» обговорили з Іваном та Юлією нагальні проблеми, які сьогодні мають місце чи не в кожній родині бійців неоголошеної війни: і відсутність робочих місць, і гострий брак необхідного державного захисту, і відчуття безпорадності та непотрібності навіть в рідному місті у тих, хто ще вчора не боявся за нього віддати своє життя. Отож, і в цьому випадку авторська психологічна програма «Колесо життя», запропонована Шосткинським міським осередком БПП «Солідарність», стала для Івана та Юлії своєрідним, а головне – своєчасним «психологічним самомедоглядом».

Молода родина зауважила, що така психологічна підготовка є вкрай необхідною не тільки для категорії мобілізованих та їх родин, а й для кожної людини. Адже знання власних ресурсів та вміння їх в потрібний час задіяти обов’язково врятує будь-кого особливо в кризові та складні життєві періоди.

DSC_1056 DSC_1061

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України