Сумська територіальна організація

img_4213

За час неоголошеної війни на Сході України вже відбулась не одна поїздка в зону АТО до своїх земляків партійців «БПП «Солідарність» Липоводолинського району. То ж не виключенням стала і чергова поїздка, коли партійці відвезли гуманітарну допомогу в зону АТО. До неї готувались заздалегідь: просили солярку у місцевих аграріїв, продукти у місцевих громад. Передали бійцям плакат, намальований дітьми в День Незалежності у партійному офісі.

Спочатку відвідали підшефних бійців 27-го штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ. Для партійки і волонтерки Тетяни Пось дуже приємною була несподіванка – хлопці подарували їй Прапор, розписаний побажаннями і поздоровленнями з Днем народження, який пані Тетяна відсвяткувала на День Незалежності України. «Цей Прапор я обов’язково  приєднаю до інших прапорів із зони АТО у своєму партійному офісі», – розповіла Тетяна Пось.

wp_20170829_17_37_48_pro

Також партійці відвідали бійців 72-ї ОМБР, 21-ї бригади Нацгвардії, 1-ї гвардійської танкової бригади і 92-ї артбригади.

img_4209

«Ми і надалі будемо підтримувати наших бійців у їхній нелегкій боротьбі. І вже на наступний місяць плануємо збір продуктів для подальшої передачі їх в зону АТО», – наголосили липоводолинські партійці.

wp_20170829_13_31_37_pro wp_20170829_13_31_41_pro

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України