Сумська територіальна організація

sam_4698-1

Голова фракції «БПП «Солідарність» в Роменській районній раді Володимир Яковенко привітав з Днем знань учнів та учителів  Герасимівської середньої школи Роменського району.

Радісно і по-особливому урочисто було відсвятковане Перше вересень в місцевій школи села Герасимівка.

За доброю традицією на святковій лінійці учні старших класів, педагогічний колектив, почесні гості та батьки оплесками зустріли маленьких першокласників.

Депутат районної ради фракції «БПП «Солідарність» Володимир Яковенко з щирими привітаннями звернувся саме до них : «Це – найяскравіша подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Сьогодні ви вперше сядете за шкільні парти. Перед вами відкриються тисячі доріг до країни Знань. Бажаю вам успіхів у їх подоланні».

Не обійшлося в цей день і без подарунків. Разом з привітаннями народний обранець подарував школі три нових комп΄ютори, які  стануть у пригоді під час навчального процесу.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України