Сумська територіальна організація

13627249_633643136814071_3936467548568050279_n

Голова Сумської міської організації партії «БПП «Солідарність» Вадим Акпєров в ефірі одного з сумських телеканалів пояснив позицію політичної партії «БПП «Солідарність» стосовно ситуації, яка склалася з можливим підвищенням тарифів для сумчан на послуги ТОВ «Сумитеплоенерго».

За словами Вадима Акпєрова, деякі політичні сили сьогодні вводять сумчан в оману, розповідаючи про те, що команда президента України, партія «БПП «Солідарність» якимось чином причетна до підвищення тарифів ТОВ «Сумитеплоенерго». «Треба чітко зрозуміти, що насправді влада в місті Суми узурпована однією політичної силою, мова йде про ВО «Батьківщина». Саме від цієї політичної сили міський голова керує містом, ця політична сила має більшість в Сумській міськраді, а також своїх директорів практично всіх комунальних підприємств нашого міста», – наголосив Вадим Акпєров.

Щодо закидів політичних опонентів відносно того, чому партія «БПП «Солідарність» не бере активну участь в обговореннях тарифів на громадських слухання «Сумитеплоенерго» Вадим Акпєров зазначив, що це є неправдою, оскільки він особисто був присутній на останніх громадських слуханнях, які ініціювало ТОВ «Сумитеплоенерго». «Єдине, чого не робить наша політична сила – це не вилазить активно піаритися на цих питаннях, тому що останнім часом всі, кому не лінь намагалися розказати, як вони клопочуться про долю сумчан та переймаються підвищенням тарифів. Насправді ж дехто з таких «піклувальників» був причетний до підвищення цих тарифів, але, чомусь про це мовчить», – наголосив очільник «БПП «Солідарність».

Вадим Акпєров зауважив, що партія «БПП «Солідарність» категорично проти необґрунтованого підвищення тарифів. Також лідер сумських партійців зазначив, що тема тарифів час від часу буде підніматися громадськістю доки не буде вирішено основне питання для міста Суми – повернення ТЕЦ громаді. «Багато скептиків говорять про те, що це неможливо, про те, що є чинний договір, норми якого унеможливлюють повернення ТЕЦ громаді міста Суми. Тим не менше це питання треба вивчати і розбиратися. За допомогою депутатів від «БПП «Солідарності» в Сумській міськраді ми будемо вимагати отримати на руки договори, щоб детально вивчити інформацію, після чого будемо намагатися вплинути на постачальника послуг «Сумитеплоенерго» давати прозорі розрахунки і не підвищувати тарифи, або будемо ставити питання про повернення ТЕЦ місту Суми», – підсумував Вадим Акпєров.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України