Сумська територіальна організація

dsc_0383

Вересневий гуманітарний вантаж для воїнів АТО, який вкотре зібрали партійці Роменської міської організації «БПП «Солідарність», доповнили подарунки до Дня Незалежності. Це яскраві дитячі малюнки з привітаннями та національний прапор з щирими побажаннями від вдячних жителів міста.

Роменські партійці запропонували всім бажаючим приєднатися до поздоровлення і написати на національному прапорі свій особистий лист до хлопців, які боронять кордони України. Тож прапор вийшов своєрідним захисним оберегом, сила якого йде від сердець кожного мешканця Ромен.

dsc_0404 dsc_0524

«Наша акція «Подарунок захиснику» – це не просто збір продуктів воїнам АТО, а й моральна підтримка армії у важкий час. Впродовж місяця ми готували для наших захисників подарунки-сюрпризи. І ось, нарешті, святковий вантаж відправлений на Схід», – розповіли організатори акції.

dsc_0533 dsc_0607

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України