Сумська територіальна організація

20170909_155734

Активісти та партійці Лебединської міської організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» допомогли в організації та проведенні святкування Дня села Лікарське Лебединського району. Відтак, громада села була в захваті від святкової програми та кулінарних шедеврів від «БПП «Солідарності».

День села виявився щедрим на гостей, на свято до Лікарського завітали люди з сусіднього села, які тут народилися і виросли. Для кращого святкування господарочки від «БПП «Солідарність» виготовили та презентували свої кулінарні шедеври, смакові якості яких змогли оцінити всі бажаючі.

Незабутні враження залишила святкова концертна програма та вистави, які були представлені аматорами села та гостями свята.

До пізньої ночі тривала святкова дискотека. Всі жителі були вдячні за чудове свято.

20170909_141610 20170909_141637

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України