Сумська територіальна організація

img_0803

Про це голова Охтирської райради, депутат фракції «БПП «Солідарність» наголосив під час візиту до Хухрянської  ЗОШ. Директор навчального закладу звернувся до голови райради з питанням виділення коштів з районного бюджету на встановлення нових склопакетів в школі.

Роман Бублик запевнив керівництво школи та педагогічний колектив, що питання про заміну вікон буде винесено на найближчу сесію райради. «В ідеалі проводити всі роботи з утеплення шкіл та дитсадків до настання холодів та, якщо питання назріло не маємо втрачати, а ні дня й утеплювати школи», – розповів голова райради.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України