Сумська територіальна організація

dsc_0738

На передодні чергової річниці визволення міста Ромни від німецьких загарбників партійці міської організації партії «БПП «Солідарність» організували низку толок біля меморіалів полеглих воїнів Другої світової війни по всьому місту.

Засукавши рукава, роменські партійці  разом з небайдужими мешканцями міста розчистити території пам’ятників від сміття, сухих та штучних квітів, випололи квітники біля обелісків, привели до ладу доріжки, звільнивши їх від зеленої трави, що пробилася між бруківкою.

«Багато пам’ятників, обелісків і братських могил залишила війна після себе на роменській землі. До Дня визволення Ромен спільними зусиллями ми привели в належний вигляд декілька пам’ятників загиблим захисникам Вітчизни, за що треба дякувати всім, хто приєднався до наших толок. Ми сподіваємося, що ця ініціатива по прибиранню та облагородженню місць військових поховань буде продовжена і надалі», – розповіли партійці.

dsc_0742 dsc_0745

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України