Сумська територіальна організація

izobrazhenie-003

Голова Тростянецької районної організації партії «БПП «Солідарність» Сергій Самойленко організував зустріч ветеранів АТО та волонтерської організації «Сокіл» з керівництвом Тростянецького району та депутатами фракції «БПП «Солідарність» в Тростянецькій райраді. У ході зустрічі були обговорені ключові питання щодо гарантування законом забезпечення військовослужбовців АТО земельними ділянками та іншими соціальними пільгами. Захисники України у невимушеному спілкуванні отримали відверті відповіді та заручилися підтримкою з різних питань.

Депутати та керівники Тростянецького району прозвітували про свою роботу, окреслили плани співпраці з захисниками України. Справедливо було підкреслено, що Тростянецький район чи не єдиний, який активно підтримує бійців АТО. Так ті хлопці, які приймають для себе рішення підписати контракт з ЗСУ гарантовано отримують 10 тисяч гривень з районного бюджету.

Також партійцями «БПП «Солідарність» було запропоновано захисникам України разом взяти участь у місцевих виборах, зокрема стати депутатами БПП в радах новостворених ОТГ для подальшої розбудови Тростянеччини. Зокрема, дехто з ветеранів АТО вже висловив готовність балотуватися від «БПП «Солідарність» в депутати.

izobrazhenie-005

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України