Сумська територіальна організація

dsc_0353

На вулиці Шишкіна, що в районі Добровільної, завершується будівництво ігрового поля. Сучасний спортивний об’єкт з’явиться біля НВК № 16. Вартість об’єкту майже 2 мільйони гривень. Одним із ініціаторів проету виступив депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Наталуха.

Занедбаний майданчик із побитим склом – цей пейзаж в районі вулиці Добровільної тепер в минулому тут будується сучасне ігрове поле.

Дмитро Наталуха розповідає, що він займався питаннями на місцевому рівні – це прийняття до комунальної власності ігрового поля, потім передача його на баланс «Спорту для всіх», домігся виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації. Після цього депутат зустрівся з народним депутатом від цього виборчого округу Олегом Медуницею і переконав його, що виділення коштів з держбюджету на будівництво цього поля знизить соціальну напругу серед населення. Так було виділено з держбюджету 2,8 мільйони гривень.

Наразі роботи тривають вже 2 місяці, нині розрівнюють щебінь, аби стелити бельгійське покриття зі штучної трави.

dsc_0347 dsc_0362

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України