Сумська територіальна організація

wp_20170828_14_52_49_pro

Партійці Липоводолинщини зібрали і передали волонтерам гуманітарний вантаж для передачі воїнам-землякам, що воюють на Сході нашої країни.

«Поки йде неоголошена війна, до того часу ми незмінно будемо підтримувати наших хлопців як матеріально так і морально», – говорить голова Липоводолинської партійної організації «БПП «Солідарність» Павло Ткаченко. Він додає, що, як кажуть воїни, найголовніше – моральна підтримка людей, які живуть далеко від війни та не забувають про своїх захисників.

Наразі партійці вже готують чергову поїздку в зону АТО, приурочену до Дня захисника Вітчизни.

wp_20170828_12_41_21_pro

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України