Сумська територіальна організація

21558951_1926782030974107_9175987595785308538_n

Лідер молодіжного крила в Сумській області Олексій Назаренко зустрівся з керівником Сумської організації партії «БПП «Солідарність» Вадимом Акпєровим.

Поділилася думками та ідеями щодо розроблення комунікаційної стратегії, обговорили плани на поточний рік, акцентували увагу на необхідності вивчення проблем та потреб молоді, створення умов для реалізації молодіжних ініціатив.

На думку Вадима Акпєрова, молодіжна політика – це політика взаємодії між владою та молоддю. Має бути новий підхід у пропаганді здорового способу життя, підтримці молодіжних проектів, а також застосовуватись принципи патріотичного виховання, яке базується на питаннях: хто ти? яку ти хочеш державу для себе? як ти себе бачиш у цій державі?

“Для мене молодіжна політика – це політика зайнятості молодих людей. Нова політика інтелектуальної освіти, нова політика створення образу сучасного молодого українця та українки. Це для мене найважливіше. Впевнений, молодіжка не має організовувати беззмістовні акції – це такі, які взагалі не несуть суспільної користі. Наприклад, дискотеки чи концерти на підтримку “Здорового способу життя”, флеш-моби, традиційні “круглі столи”, тощо. Користь від справжньої акції завжди можна виміряти. Наприклад, толока або ж допомога воїнам АТО на Сході..”

“Ми всі чудово знаємося, співпрацюємо, проводимо спільні акції. Ми розуміємо, що якщо зараз молодіжні структури будуть спільно працювати, ми зможемо вирішувати питання нашої молоді, загальносуспільні проблеми”, – зазначив Вадим Акпєров.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України