Сумська територіальна організація

DSC_0442

Партійці Шосткинської «БПП «Солідарності» організували для дітей сіл Івот та Ображіївка цікаві екскурсії історичними місцями Шосткинщини.

«За нами приїхав автобус і повіз нас до всіх музеїв Шостки: «Родинної пам’яті», «Музею льотчика – тричі героя Кожедуба», краєзнавчого музею. Ми побували  навіть на Станції юних натуралістів, погодували тварин та пташок! А потім – відвідали малу батьківщину тричі-героя Кожедуба – с. Ображіївку. А  ще нас повезли до Гамаліївського  Свято-Харалампієвського монастиря», провели нам екскурсію, зводили до цілющого джерела.  А на останок – вручили нам грамоти, коробки з цукерками, блокноти та календарі! Ми в захваті! Хочемо ще!, – ось такі відгуки можна було почути від малечі – вихованців гуртка народної майстрині Раїси Левдик.

DSC_0432 DSC_0449

«Ми вже давно підтримуємо цю творчу, талановиту та мега-креативну  викладачку. Цього разу вирішили заохотити її вихованців – дітей з сел. Івот та Ображіївка», – зазначили керівники районної та міської партійних організації «БПП «Солідарність» Олена Чанцева-Коваленко та Володимир Пугач. «Сьогодні ми вручали найактивнішим дітлахам грамоти за участь у виставці музею заводу «Імпульс» і пригощали їх солодощами. Маємо домовленість з народною майстринею про подальшу співпрацю. Відкриємо секрет – пані Раїса вже довірила нам придбати певні матеріали для виготовлення великої  та дуже незвичайної карти України, яку ми відправимо нашим землякам – воїнам в зоні АТО», – зазначив депутат районної ради від «БПП «Солідарність» Володимир Могила.

P70917-120151 P70917-141028 P70917-152220

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України