Сумська територіальна організація

DSC_0054

За ініціативи депутата фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитра Наталухи в школі відкрили спеціалізований кабінет трудового навчання. Заняття тут проводитимуть технологи будинку моделей Петра Сороки, а серед учнів будуть діти з особливими потребами. Відповідний меморандум про співпрацю підписали власник бренду та керівництво НВК.

За словами Дмитра Наталухи, окрім того, що діти зможуть на сучасному новітньому обладнанні відшліфовувати свою майстерність, вони ще й будуть систематично відвідувати з екскурсіями швейні цехи Петра Сороки, щоб на власні очі побачити велике виробництво.

DSC_0058 DSC_0067

Загалом, майже 65 тисяч гривень бюджетних коштів було витрачено на ремонт та обладнання. Роботи зробили швидко і учениці вже роблять свої перші кроки на шляху до важливої та популярної професії.

DSC_0092 DSC_0096

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України