Сумська територіальна організація

IMG_4665

Депутат фракції «БПП «Солідарність» в Тростянецькій райраді Тамара Сторожева ініціювала зустріч з громадою села Печини Тростянецького району, під час якої депутат прозвітувала про свою роботу депутатом та роз’яснила людям суть реформ, які активно впроваджуються в державі урядом та президентом України.

Основний акцент було зроблено на реформі децентралізації, передачі повноважень на місця та створенні добровільних об’єднаних громад.

IMG_4672 IMG_4630

За словами депутата, по-перше, люди мають розуміти, що Україна обрала шлях до членства в ЄС, а тому іншого шляху, а ніж відповідати стандартам ЄС у нашої країни вже немає, саме тому відповідні європейські реформи мають бути проведеній в нашій країні. По-друге, реформа децентралізації – це рятівна паличка для села, яке протягом останнього десятиріччя просто почало вимирати, тепер же все буде інакше, адже окрім повноважень у людей буде робота і будуть фінанси для управління.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України