Сумська територіальна організація

WP_20170926_13_30_04_Pro

Народний депутат України від БПП Микола Лаврик завітав до Липової Долини, де провів зустріч з громадою селища, керівниками райдержадміністрації, райради, управлінь та відділів РДА, освітньої й медичної галузей. Головною темою зустрічі стало питання впровадження реформ, зокрема успішна реалізація реформи децентралізації.

Мова йшла про питання, які найбільш гостро стоять у районі та які необхідно вирішувати в першу чергу. Зокрема, Микола Лаврик наголосив на важливості ретельнішого підходу до підготовки проектів, реалізація яких фінансується з Державного фонду регіонального розвитку та за кошти Державного бюджету на соціально-економічний розвиток.

Обговорювалися також питання створення в районі об’єднаних територіальних громад, розв’язання проблеми з постачанням природного газу в населені пункти району, що відключені внаслідок припинення дії ліцензій на видобування газу, вивезення непридатних отрутохімікатів із території Синівської сільської ради.

Також нардеп  з місцевими однопартійцями з цікавістю вислухав їхні проблеми і здобутки. Микола Лаврик від себе особисто пообіцяв всіляку підтримку партійної організації у вирішенні нагальних проблем.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України