Сумська територіальна організація

DSC_0040

Вперше за 22 роки зусиллями депутата фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Василя Михолапа було укладено новий асфальт в м Шостка по вулиці Сулеймана Стальського, 1.

«Жоден з депутатів, навіть ті, які жили з нами в одному будинку не добилися цього, а от депутат від «БПП «Солідарності», капсульчанин та головний енергетик заводу «Імпульс» добився. І ми йому дуже за це вдячні. Сподіваємось, що це – тільки початок», – говорить пані Лариса, жителька будинку 1 по вул. Сулеймана Стальського.

«Хочу зазначити, що підрядна організація «Прогноз» на чолі з Василем Белясником виконала роботу на совість, дякую їм за це», – заявив під час громадської зустрічі сам депутат.

«Я сьогодні отримав низку звернень від моїх виборців. Найголовніше – впорядкувати ґрунтову дорогу, аби автівки, оминаючи ями на ній, не прямували щодня по нововкладеному асфальтові, а могли спокійно їхати повз будинок», – додав Василь Михолап.

DSC_0058 DSC_0076

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України