Сумська територіальна організація

001

У Воронізькому будинку – інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів свято. У заходах прийняв участь у депутат Шостикинської районної ради від «БПП «Солідарність»  Володимир Могила.  

«1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь», – зазначив Володимир Могила.

Він, як начальник управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації, також проінформував ветеранів про ініціативу Президента України Петра Порошенка та уряду з 1 жовтня втілити в життя осучаснення пенсій: « з 1 жовтня 2017 року відбудеться перерахунок раніше призначених пенсій із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3 764,40 грн.  Будуть підвищені пенсії у близько 5,6 мільйонів українців (всього в Україні 11,9 мільйона пенсіонерів). Частина пенсіонерів після “осучаснення” будуть отримувати вдвічі більше», – зазначив депутат.

002

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України