Сумська територіальна організація

IMG-97b335ee388882c86a561c86c901f160-V

Вже понад двох років Роменська міська організація партії «БПП «Солідарність» бере активну участь у волонтерській роботі в нашому регіоні. За цей час було зібрано та передано на передову тонни продуктів харчування та речей першої необхідності. Останнім часом роменські партійці, за проханням волонтерів, збирають медикаменти для військових шпиталів.

У селищі Кримське Луганської області обладнаний військовий медичний пункт одного з підрозділів Збройних Сил України, який надає медичну допомогу як військовослужбовцям, так і місцевим жителям. Саме в цей медичний пункт Роменською міською організацією партії «БПП «Солідарність» було направлено частину гуманітарного вантажу з необхідним обладнанням та медикаменти.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України