Сумська територіальна організація

DSC_1334

У Ромнах відбулася важлива подія – нарешті було введено в експлуатацію станції знезалізнення питної води на Процівському водозаборі. Завдяки активній роботі депутатів фракції «БПП «Солідарність» в міській раді це довготривале будівництво,нарешті, завершилося. Адже на цю станцію роменці чекали понад десять років.

На разі у новозбудованому приміщенні станції фахівцями Роменського підприємства «Аква-сервіс» встановлено фільтри для очищення питної води, виконано підземну врізку.

«Депутати «БПП «Солідарності» доклали максимум зусиль, аби жителі Ромен споживали очищену від заліза та інших органічних сполук воду. Всі розуміють що, від якості води залежить здоров’я мешканців нашого міста», – наголосив голова фракції «БПП «Солідарність» в Роменській міській раді Володимир Роздобудько.

Під час екскурсії на Процівцькому водозаборі депутати ознайомилися з іншими проблемами підприємства. Зокрема, з необхідність повної заміни старого трубопроводу, який за довгий час експлуатації повністю вкрився іржею. Партійці БПП пообіцяли підняти в сесійній залі питання про пошук додаткового джерела фінансування для заміни водяного трубопроводу в місті Ромни.

DSC_1325 DSC_1372

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України