Сумська територіальна організація

DSCN6576

Партійці Роменської міської організації «БПП «Солідарність» разом з помічником нардепа БПП Миколи Лаврика Оленою Беркут завітали в ЗОШ №10, щоб передати учням школи нові меблі від Народного депутата.

Сучасна освіта вимагає забезпечення відповідних умов класних кімнат, в тому числі, і якісних меблів, які мають відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Від цього, в першу чергу, залежить  здоров’я дітей та їх успішність у навчанні.

Знаючи про велику кількість благодійні справи Народного депутата Миколи  Лаврика по всій області, до нього звернувся педагогічний колектив місцевої школи з проханням осучаснити меблі, так як старі зовсім вийшли з ладу. І в короткий термін отримали позитивний результат. За ініціативи нардепа були придбані нові сучасні столи та шафи, які зробили шкільне життя учнів комфортнішим, а вигляд класних кімнат – сучасним та затишним.

Щиро дякуючи Миколі Івановичу за подарунок, вчителі та учні школи №10 тепер точно знають, що народному обранцю не байдужі їх проблеми.

DSCN6566 DSCN6568

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України