Сумська територіальна організація

20161004113342

До свята Покрови та Дня захисника України партійці Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» вирішили прибрати навколишню територію, неподалік від паркової зони.  Загрібали листя з великою насолодою, бо є час і поспілкуватись між собою, та й помилуватись  довкіллям – листям на деревах вже не зовсім зеленим, але і не таким жовтим.

Члени Липоводолинської партійної організації завжди беруть участь в благоустрої свого селища. З настанням холодів осипалося листя з дерев, тому партійці вирішили провести толоку, щоб прибрати посохле листя та посохлу траву.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України