Сумська територіальна організація

DSC_0018

31 серпня у Свято-Харалампієвському монастирі було не проштовхнутись. Тут  під керівництвом єпископа Конотопського та Глухівського Романа пройшло святкове Богослужіння на честь вшанування мироточивої Ікони Божої Матері «Всецариця».

Історія цієї Ікони вражає. 2013 року в звичайній шосткинській квартирі сталося диво, якому немає наукових пояснень – почало мироточити друковане зображення ікони Божої Матері «Всецариця». Після довгих спостережень за Образом Богородиці за благословення  єпископа Конотопського та Глухівського Романа було вирішено передати  чудотворний лик до Свято-Харлампійського монастиря.

Саме туди за підтримки Блоку Петра Порошенка автобусами змогли приїхати близько сотні вірян. Люди з особливою шаною та сподіваннями вклонилися чудотворній Іконі. Попросили Богородицю про милість та заступництво і працівники та ветерани казенного заводу «Імпульс». Капсульчане прокоментували свій вибір особливим ставленням керівництва підприємства до духовних цінностей, відновлення та збереження спадщини пращурів.

Єпископ Конотопський та Глухівський Роман відзначив, що на монастирях тримається світ Божий, вони вимолюють весь рід християнський. За його словами, вже добре, що хоча б частина старовинної обителі, побудованої гетьманом Скоропадським, може зараз здійснювати молебень. Олена Чанцева-Коваленко голова шосткінської міської організації партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» упевнена, що тільки з вірою у Бога в сім’ях та містах України буде злагода. Пані Олена сподівається, що сусідство монастиря із виправною колонією в найближчому майбутньому може припинитися. Тому зараз –  одне з головних завдань БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА звільнити та відновити Гамаліївський монастир, аби в майбутньому ще не одна сотня прихожан змогла прийти до нього за зціленням, а Шостка змінила свій імідж «міста з тюрмою» і стала ще одним центром православного паломництва на Сумщині.

 DSC_0034

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України