Сумська територіальна організація

IMG_20171017_085646

Партійцями Буринської районної організації партії «БПП «Солідарність» місті Бурині було проведено роз’яснювальну  роботу з населенням по доцільності та перевагам проведення реформи децентралізації в Україні. Для того, щоб наочно зрозуміти переваги від об’єднання партійці конкретно на прикладі Березівської та Недригайлівської об’єднаних територіальних громад пояснили в чому плюси від реформи та за рахунок чого виграє громада.

Як розповів голова Буринської районної організації партії «БПП «Солідарність» Едуард Мазнов, було виставлено декілька наметів в селищі, в яких партійці спілкувався з буринцями, розповідали про реформу децентралізації в Україні та зокрема на Сумщині.

IMG_20171017_091148

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України